Ogłoszenie

Forum genealogiczne inne niż wszystkie- otwarte na współpracę z każdym.

#1 2, 6, 2010

 Boguslawa

aktywny użytkownik

Zarejestrowany: 2, 6, 2010
Posty: 7

Strona genealogiczna i Forum nire tylko rodzinne

W pierwszej kolejności chciałabym się przywitać z Założycielem Forum- witam, znamy się ze strony Janusza Stankiewicza.

Chciałabym zaprosić na swoją stronę genealogiczną Strona Rodziny Matusiak:http://rodzinamat.unl.pl/ ale także na Forum.
W zamyśle miało być rodzinne ale jakoś rodziny jak na razie nie udało mi się zachęcić, jednak cierpliwość jest bardzo cenna mówią więc staram się być cierpliwa. Forum nie istnieje długo ale stanowi dla mnie jakby blog (nie lubię tej nazwy) raczej notatnik w którym znajdują się dane dotyczące przodków, osób z drzewa, ale także  dane dotyczące mojego miasta - tego w którym mieszkam, czyli Solca Kujawskiego. Znajdują się linki do nagrobków cmentarzy, listy osobowe i wiele innych rzeczy. Staram się dzielić tym co udało mi się zebrać i dowiedzieć.

Zapraszam serdecznie:http://rodzinamat.xaa.pl/forum/

Offline

 

#2 2, 6, 2010

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Strona genealogiczna i Forum nire tylko rodzinne

Pani Bogusiu!
Bardzo dziękuję za akces do naszego Forum. Zrobiłbym to samo na Pani Forum, nie wiem jednak, czy dam radę być na nim aktywnym, tyle mam zajęć. Ale postaram się tam bywac od czasu do czasu.
Pozdrawiam serdecznie życząc sukcesów.
                Józek


Józef- Admin

Offline

 

#3 2, 6, 2010

 Boguslawa

aktywny użytkownik

Zarejestrowany: 2, 6, 2010
Posty: 7

Re: Strona genealogiczna i Forum nire tylko rodzinne

Dziękuję pięknie.

Zastanawiam się czy mogę w dziale cmentarze dodać link do cmentarza który mam na stronie - stary cmentarz. jako wątki przedstawiłam tam już troszkę płyt nagrobnych pochowanych osób, więc nie chciałbym dublować tutaj. Czy wystarczyłaby tutaj lista pochowanych osób i link do działu?

Offline

 

#4 3, 6, 2010

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Strona genealogiczna i Forum nire tylko rodzinne

Tak naturalnie- może być zarówno link, jak i spis osób. Każda informacja podawana przez nas byc może pomoże komuś, kto poszukuje takich informacji.


Józef- Admin

Offline

 

#5 20, 4, 2014

Babson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 20, 4, 2014
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Strona genealogiczna i Forum nire tylko rodzinne

Super!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.architektura2008.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.naruto-country.pun.pl www.maxiv.pun.pl