Ogłoszenie

Forum genealogiczne inne niż wszystkie- otwarte na współpracę z każdym.

#1 20, 5, 2016

PiotrGie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 20, 5, 2016
Posty: 1
Punktów :   

Poszukuje pradziadka

Witam serdecznie.

Dzisiaj natrafiłem na te forum i doszedłem do wniosku że warto napisać. Jeszcze za czasów studiów historycznych zainteresowałem sie moim pradziadkiem imię i nazwisko: Ludwik Wojtkowiak. Na podstawie samego internetu udało mi się pozyskać sporo danych w tamtym okresie. Dotarłem do 2 Ludwików W - jeden pochowany na wschodzie niemiec (informacje o tym znajdują się w jakiejś publikacji) drugi poległ na terytorium Polski. Niestety zapału mi zabrakło żeby bardziej pociągnać temat i wszystkie dane które uzbierałem w tamtym okresie przepadły (strony nie isnieją) a zapisane dane zostały utracone. Teraz jako dorosły facet podchodze do zagadnienia po raz drugi i chce to doprowadzić do końca. Jeżeli mógłbym liczyć na jakąś pomoc byłbym wdzięczny.

Offline

 

#2 20, 5, 2016

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Poszukuje pradziadka

Witam Pana!
Trudno będzie Panu pomóc, jeżeli podaje Pan tak enigmatyczne dane. Czy spodziewa się Pan, że na podstawie samego imienia i nazwiska znajdę Panu pradziadka? Niech Pan się nie obrazi, ale to zbyt mało danych aby cokolwiek Panu pomóc.
Prosiłbym o więcej informacji, jeżeli może Pan je przekazać. Przede wszystkim w jakim okresie czasu pradziadek się urodził, na jakim terenie mieszkał. To podstawowe informacje. Ludwików Wojtkowiaków mogło być bardzo wielu, którego z nich mamy szukać?
Wszystko zależy od tego, czy uzupełni Pan coś do swojej notki. Bez tego ciężko będzie Panu pomóc.
Pozdrawiam serdecznie
Józek


Józef- Admin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pogadanki17.pun.pl www.gimnazjum.pun.pl www.wspum.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl