Ogłoszenie

Forum genealogiczne inne niż wszystkie- otwarte na współpracę z każdym.

#1 27, 8, 2012

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Czego spodziewamy się po tym forum?

Bardzo się cieszę, że przybywa nam kolejnych użytkowników ( nie licząc spamerów, których usuwam bezlitośnie!). Szkoda jednak, że nie piszecie nic o sobie, o swoich poszukiwaniach i wreszcie o tym, co sądzicie o tym forum? Staram się umieszczać tu całą swoja wiedzę, jaka posiadam na temat genealogii, a zajmuję się tą dziedziną ładnych parę lat.
Nikomu nie obiecywałem tu gotowych recept i podania na tacy wywodu przodków, bo fizycznie nie jestem w stanie tego zrobić. Nieustannie jestem zarzucany prośbami o znalezienie przodków, ale mogę pomóc naprawdę niewielkiej liczbie osób. Jedyne co mogę zrobić, to pokierować czy nauczyć zwłaszcza debiutantów, jak zacząć poszukiwania, doradzić, podpowiedzieć. Sami się z czasem przekonacie, że najlepiej smakuje samodzielne znalezienie przodków, niz zlecenie tego komuś obcemu.
Czekam z utęsknieniem na większy kontakt z Wami. Piszcie o swych problemach z poszukiwaniami.
Pozdrawiam serdecznie
           Józek


Józef- Admin

Offline

 

#2 25, 11, 2013

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Czego spodziewamy się po tym forum?

Niestety, nadal mamy 90 % tzw. "czytaczy" i ledwie kilka procent aktywnych użytkowników! Nie załamuję się tym zbytnio, bo tak jest na wszystkich forach. Trochę szkoda, że to co piszę i publikuję jest przez was tylko czytane. Czy tak ciężko od czasu do czasu napisać coś od siebie? Oczekuję większego kontaktu z Wami.
Pozdrawiam
             Józek


Józef- Admin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avilla.pun.pl www.lexus.pun.pl www.tecktonik.pun.pl www.1gbteam.pun.pl www.yaoirpg.pun.pl