Ogłoszenie

Forum genealogiczne inne niż wszystkie- otwarte na współpracę z każdym.

#1 8, 12, 2007

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Moja nowa strona.

Mam od niedawna w internecie nową stronę www.historicus.pl.tlStrona ta generalnie jest o genealogii, czyli o efektach moich dotychczasowych poszukiwań. Ale nie tylko. Piszę też w niej o innych sprawach. Rzecz warta na pewno zobaczenia. Oprócz tego mam jeszcze trzy blogi w sieci. Pierwszy z nich jest o rodzinie mojego ojca, o rodzie Pławskich-www.baranowicze.bloog.pl, kolejny jest o rodzinie mojej mamy i okolicach, gdzie mieszkała w latach swej młodości-www.wodniki.bloog.pl. Trzeci blog jest trochę inny tematycznie, gdyż jest to blog o mojej rodzinnej miejscowości- Smolno Wielkie- www.smolniak.blog.onet.pl. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia moich stron, liczę też na ich ocenę z waszej strony. Pozdrawiam:


Józef- Admin

Offline

 

#2 18, 7, 2008

cisowianka20

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18, 7, 2008
Posty: 3
Punktów :   

Re: Moja nowa strona.

jak można stworzyć takie strony www??

Offline

 

#3 18, 7, 2008

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Moja nowa strona.

Już odpowiadam- to dosyć proste, trzeba tylko mieć elementarne pojęcie o tworzeniu np. blogów, bo cała sztuka polega jedynie na dokonywaniu wpisów, wklejaniu zdjęć i aktualizowaniu danych. Obsługa blogów jest dosyć prosta. Moja strona internetowa bazuje na tzw. gotowcu, czyli szablonie. Nie zajmuję się tworzeniem stron www od zera, bo po prostu na tym się nie znam. A jaki jest efekt? Myślę, że nie najgorszy. Wiadomo, trzeba mieć trochę doświadczenia w tworzeniu grafiki itp. ale można tego się nauczyć. Gdybyś miała jakieś pytania, to zapraszam na rozmowę do skypa, mój nick- zefir454
Pozdrawiam serdecznie


Józef- Admin

Offline

 

#4 27, 8, 2009

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Moja nowa strona.

Polecam mój "stary" nowy blog o Smolnie Wielkim. skąd takie określenie? Po prostu mój blog na Onet.pl przekroczył już limit i musiałem załozyć nowy. Adres tego nowego- www.smolnowielkie.bloog.pl
Zapraszam do odwiedzenia!
                                         Józek


Józef- Admin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mazurskiotsforumm.pun.pl www.qqteam.pun.pl www.myfantasyonline.pun.pl www.bsfbcc.pun.pl www.le-artysci.pun.pl