Ogłoszenie

Forum genealogiczne inne niż wszystkie- otwarte na współpracę z każdym.

#1 19, 7, 2008

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Zadania każdego forum.

Ideą tego forum jest chęć niesienia pomocy innym genealogom- tym zaawansowanym, ale szczególnie debiutantom, którzy dopiero stawiają swe pierwsze kroki na tym grząskim polu.
Z mojej praktyki wynika jednak smutna konstatacja, że osoby zalogowane na moim, czy innym forum rejestrują się tam tylko po to, aby uzyskać satysfakcjonujące je informacje. Po zdobyciu tych materiałów, czy odpowiedzi, ich aktywność na forum drastycznie spada, żeby nie powiedzieć, iż  praktycznie znikają z forum. To bardzo przykre zjawisko. Ja sam jestem obecny na wielu forach i nie wyobrażam sobie sytuacji przedstawionej powyżej. My genealodzy, wykorzystujemy wielką pomoc, jaką jest niewątpliwie internet, ale pamiętajmy też, że tworzymy jedną wielką rodzinę genealogiczną i naszym moralnym obowiązkiem jest pomagać sobie wzajemnie. Pamiętajmy o tym, nim odejdziemy z tego, czy innego forum.


Józef- Admin

Offline

 
Genealogia, herbarz, poszukiwania przodków Create your own banner at mybannermaker.com! Create your own banner at mybannermaker.com!
Najlepsze Pomysły na Udany Prezent

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskimaxserwer.pun.pl www.naszepowolanie.pun.pl www.psy24.pun.pl www.warrockx.pun.pl www.otibias.pun.pl